• Twoja twarz

 • Lifting Punktowy

 • Bezpieczeństwo

Proderma - klinika dermatologii, medycyna estetyczna Poznań

To miejsce powstało z myślą o swoich pacjentach, pragnąc zapewnić im wszystko to, co najlepsze. Jeśli więc interesuje Państwa klinika dermatologii w Poznaniu, to jak najbardziej PRODERMA jest w pełni do Państwa usług. Zachęcamy do spojrzenia na pełen wachlarz dostępnych usług z tego właśnie zakresu, dzięki czemu każdy z Państwa będzie mógł dopasować ofertę do swoich potrzeb i do istniejącego problemu.

PRODERMA OFERUJE :

wejście

Dlaczego PRODERMA ?

Klinika Proderma powstała w 1999 i jest jedną z najdłużej istniejących w Poznaniu Klinik Dermatologii Estetycznej i Laserowej. Tworzy ją zespół doświadczonych specjalistów z zakresu dermatologii i chirurgii, dla których troska o dobry wygląd, ale też przede wszystkim o zdrowie i bezpieczeństwo pacjentów stanowi najwyższą wartość.

Doświadczenie
Bezpieczeństwo
Satysfakcja

Aktualności

  • 25 PAźDZIERNIKA, 2021
  • 0
  Smart Combination Therapy

  Smart Combination Therapy

  Czy wiecie co to SCT – Smart Combination Therapy – to innowacyjne połączenie kilku metod, które zwiększa ich skuteczność oraz bezpieczeństwo, zapewniając naturalny efekt odmłodzenia skóry?

  Read more
  • 6 SIERPNIA, 2021
  • 0
  Przerwa w działaniu naszej kliniki

  Przerwa w działaniu naszej kliniki

  Nasza klinika stara się stale zmieniać z myślą o potrzebach i komforcie swoich pacjentek i pacjentów. Przed nami krótka przerwa techniczna,
  dlatego informujemy, że w dniach 09.08-20.08 PRODERMA BĘDZIE NIECZYNNA.
  Do zobaczenia!

  Read more

Specjaliści od dermatologii i medycyny estetycznej

Dermatologia w Poznaniu, którą mamy przyjemność prowadzić, to przede wszystkim zespół najlepszych fachowców, którzy dokładają wszelkich starań, aby być dla Państwa i aby oferować Państwu najwyższą jakość usług z medycyny estetycznej. Działamy na rynku od 1999 roku. Posiadamy liczne certyfikaty, zarówno ze szkoleń krajowych, jak również i zagranicznych. Jesteśmy specjalistami z zakresu dermatologii estetycznej i ogólnej. Dokładamy wszelkich starań i robimy wszystko, co w naszej mocy, aby każda z osób, która zdecyduje się wybrać naszą klinikę, otrzymała najwyższą jakość świadczonych usług.

W czym możemy Ci pomóc

Nasza klinika dermatologii i medycyny estetycznej w Poznaniu, posiada niezwykle szeroki wachlarz ofertowy, dopasowany kompletnie do potrzeb, oczekiwań i wymagań naszych pacjentów. W ramach świadczonych usług, oferujemy zarówno działania z zakresu dermatologii ogólnej, dermatologii estetycznej, laserowej i dermatochirurgii. Diagnozujemy naszych klientów, jak również i poprzez naszą wiedzę, odpowiednie produkty i najwyższej jakości sprzęt, staramy się rozwiązać absolutnie każdy problem. Jeśli więc mają Państwo kłopoty z rozstępami, jeśli występują u Państwa blizny i przebarwienia, jeśli nie mogą Państwo pogodzić się ze starzeniem się skóry, w każdym przypadku jesteśmy w pełni do Państwa dyspozycji, wierząc ogromnie, iż uda nam się tak dobrać oferowane usługi, aby przyniosły one zamierzony i pożądany efekt. Jesteśmy specjalistami w tym, co możemy Państwu zaoferować. Ogrom możliwości i dostęp do najwyższej jakości sprzętu, jest w stanie pomóc nam poradzić sobie z absolutnie każdym problemem.

Zapraszamy

Z tego miejsca chcielibyśmy zachęcić Państwa bardzo serdecznie do wyboru naszej kliniki, która dołoży wszelkich starań, aby zagwarantować Państwu najwyższej jakości usługi i pełne Państwa zadowolenie. Dermatologia w Poznaniu prowadzona przez zespół najlepszych specjalistów medycyny estetycznej, będzie w stanie z całą pewnością rozwiązać każdy Państwa problem. Zapraszamy więc do kontaktu w celu ustalenia terminu wizyty.