Starzenie się skóry to proces naturalny, którego nie jesteśmy w stanie uniknąć czy się przed nim uchronić. Istnieją jednak sposoby na to, aby ten cały proces spowolnić, przy jednoczesnej redukcji już istniejących objawów. Spośród dziesiątek różnorodnych zabiegów, bez wątpienia niezwykle popularnym, a przy tym niebywale skutecznym rozwiązaniem jest zaffiro, które określany jest mianem termoliftingu. Dzięki wykorzystaniu specjalnej maszyny i odpowiednich jej parametrów, można odjąć sobie lat, zyskując zdecydowanie młodszy i bardziej atrakcyjny wygląd.

Nasza klinika pragnie Państwu taką właśnie usługę zaoferować. Polecany zabieg zaffiro w Poznaniu, to absolutnie obowiązkowy must have dla wszystkich tych osób, które bez użycia skalpela, chcą nadal cieszyć się pięknym, młodym wyglądem.

Termolifting Zaffiro - na czym polega

Zaffiro jest to zabieg, który polega na podgrzaniu skóry do temperatury 65 stopni Celsjusza, z wykorzystaniem dodatkowo światła podczerwonego. Takie działanie ma na celu pobudzenie produkcji kolagenu, a przy tym jednocześnie obkurczenie włókien kolagenowych. Jest to jedna z najskuteczniejszych form liftingu skóry i poprawy jej elastyczności.

W trakcie zabiegu, w pierwszej kolejności wykonuje się peeling wodny, który ma na celu oczyścić skórę i przygotować ją na działanie wysokiej temperatury. Kolejnym krokiem jest nałożenie żelu i przyłożenie głowicy, która nagrzewa skórę. Na końcu niezbędne jest wykonanie masażu chłodzącego. Czy zaffiro powoduje jakikolwiek ból? Nie. Jest zabiegiem bezbolesnym i nieinwazyjnym.

zaffiro

Dlaczego warto

Korzyści wynikających z zastosowania zaffiro w Poznaniu jest bardzo wiele. Dzięki jego wykonaniu można zyskać jędrność skóry twarzy i odpowiednią elastyczność. Poprawia on owal twarzy, unosi policzki. Oprócz twarzy, jest również doskonałym zabiegiem na ciało. Z jego pomocą można poradzić sobie z luźną skórą na brzuchu, na udach czy kolanach, jak również i poprawić jędrność skóry między innymi na szyi, na dekolcie czy piersiach.

Proderma - specjaliści od liftingu

W naszych szeregach zasiadają najlepsi specjaliści w zakresie liftingu twarzy. Osoby zatrudnione w klinice, posiadają niezbędne doświadczenie, ogrom wiedzy, jak również i stosowne kwalifikacje i uprawnienia, aby móc świadczyć dla Państwa usługi. Zaffiro w Poznaniu to zabieg, który wykonywany jest na najwyższej jakości, renomowanym sprzęcie, pozwalającym w odpowiedni sposób wykonać lifting, jak również i uzyskać z jego pomocą pożądane przez klientów efekty.

Jeśli więc zależy Państwu na spektakularnej metamorfozie swojego wyglądu, to bez wątpienia nasza klinika jest w pełni do Państwa dyspozycji, a zabieg zaffiro jest tym, który jak najbardziej warto w tym celu wybrać.

Zgłoś się już dziś

Jeśli doskwiera Państwu problem związany ze starzeniem się skóry, jeśli zależy Państwu na nieinwazyjnej metodzie odjęcia sobie lat i zyskania młodszego wyglądu, to jak najbardziej zaffiro w Poznaniu, stanowi doskonały dla Państwa wybór. Nasza klinika PRODERMA wychodzi do Państwa ze swoją ofertą, wierząc głęboko w to, iż uda nam się spełnić Państwa marzenia o idealnym wyglądzie. Skóra na brzuchu po porodzie nie musi być luźna, szyja nie musi ukazywać pierwszych oznak starzenia się, a twarz mimo upływu lat, może być promienna, zdrowa i pozbawiona zmarszczek. Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia wizyty konsultacyjnej.