Bez wątpienia blizny na ciele stanowią ogromny problem dla ludzi, którzy się z nimi zmagają na co dzień, szczególnie, jeśli w grę wchodzą blizny występujące na twarzy i w innych, widocznych miejscach. Na przestrzeni lat próbowano wielu rozwiązań, które byłyby w stanie zaradzić temu problemowi. Usuwanie blizn stanowiło od lat temat, którego próbowali różni specjaliści, raz z większym, raz z mniejszym powodzeniem. A wszystko to do czasu, aż pojawił się na rynku laser i on całkowicie zrewolucjonizował w tej kwestii świat. W chwili obecnej laserowe usuwanie blizn jest najbardziej skuteczną i najczęściej wybieraną metodą, jeśli w grę wchodzi medycyna estetyczna. Dzięki obecności najwyższej jakości sprzętu, możliwe jest niemal całkowite pozbycie się większości występujących na ciele zmian bliznowatych lub w przypadku tych dużych i głębokich, mocne ich zredukowanie.

Nasza klinika PRODERMA, wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, wymaganiom i potrzebom, pragnie zaoferować laserowe usuwanie blizn w Poznaniu, jako najbardziej skuteczną metodę walki z nimi. W swojej pracy wykorzystujemy najwyższej jakości sprzęt, z pomocą którego jesteśmy w stanie tak naprawdę poradzić sobie z absolutnie wszelkimi zmianami, z jakimi tylko się Państwo borykają. I bez względu na to, czy blizna powstała w wyniku operacji czy może jest spowodowana skutkami nieodpowiedniego leczenia trądziku, w każdym przypadku świadczymy naszą usługę, dokładając wszelkich starań, aby problem jaki u Państwa występuje, mógł zostać z pomocą naszych specjalistów usunięty.

Usuwanie blizn - nasze metody

W celu usunięcia blizn, wykorzystujemy najwyższej jakości technologię laserową, która oparta jest między innymi na krysztale erbowo – jagowym, który to daje długość fali 2940 nm. Taka fala sprawia, że następuje odparowanie, czyli ablacja komórek. W przypadku lasera CO2, gdzie długość fali wynosi 10 600 nm, laser Er:Yag daje możliwość uzyskania zdecydowanie mniejszego obrzęku po zabiegu, a przy tym szybszego gojenia się rany i co istotne, zminimalizowania możliwych skutków ubocznych w postaci przebarwień i odbarwień skóry. Jeśli więc najwyższa jakość usługi, jaką jest laserowe usuwanie blizn w Poznaniu, to jak najbardziej nasza propozycja i oferowane zabiegi, stanowią doskonały wybór dla każdego.

Technologia frakcyjna cieszy się bardzo dużą popularnością i na takie właśnie zabiegi, jak najbardziej powinno się postawić. Istotne jest to, iż laser można w pełni dostosować do potrzeb i możliwości konkretnego pacjenta. W zależności bowiem od konkretnych problemów, wszelkie parametry można dopasować do konkretnego rodzaju blizn. Kluczowe tutaj znaczenie ma między innymi dobór głębokości penetracji wiązki laserowej, jak również i grubości energii, która ma zostać zastosowana.

laserowe usuwanie blizn

Czy laserowe usuwanie blizn jest bezpieczne?

Tak, jak najbardziej taki zabieg jest całkowicie bezpieczny i nie powoduje żadnych, niepożądanych skutków ubocznych. Dzięki temu, iż w swojej pracy wykorzystujemy najwyższej jakości sprzęt, jesteśmy w stanie zapewnić Państwu najwyższą jakość usług. Konkretna wiązka lasera działa na daną powierzchnię skóry, mając odpowiednio dobraną moc i konkretne parametry. Co ważne, usuwanie blizn w Poznaniu z naszą pomocą, wiąże się również z wcześniejszą rozmową kwalifikacyjną, dzięki której można wykluczyć wszelkie przeciwwskazania, ocenić ogólny stan zdrowia pacjenta i wybrać bezpieczny sposób na poradzenie sobie z blizną.

Istotne jest to, iż kluczowe znaczenie odgrywa indywidualne podejście do klienta. W każdym bowiem przypadku, blizna ma inny rodzaj, znajduje się na innej części ciała, a sam pacjent odczuwać może mniejszy lub większy dyskomfort. Z pomocą naszych specjalistów, całość zabiegu jest zawsze tak dobrana i tak dostosowana do klienta, aby ten czuł się dobrze, przy jednoczesnej skuteczności prowadzonego leczenia. Warto zaznaczyć również i ten fakt, iż laserowe usuwanie blizn w Poznaniu z naszą pomocą, nie wiąże się absolutnie z żadnym bólem i jakimikolwiek dolegliwościami. W trakcie samego zabiegu, odczuwalne może być mrowienie lub szczypanie, ale nie powodujące absolutnie żadnego dyskomfortu.

blizny

Jakie blizny usuwamy

W naszej klinice można liczyć na fachową pomoc i wsparcie wielu specjalistów. Jeśli chodzi o usuwanie blizn, bez wątpienia jesteśmy pionierami w kwestii radzenia sobie ze wszelkimi zmianami bliznowatymi na ciele. W sposób szczególny możemy zapewnić Państwu usuwanie blizn potrądzikowych i to właśnie z tym problemem zgłasza się do nas największa ilość pacjentów. Każdy młody człowiek, który zmagał się z trądzikiem wie, jak ogromnym to było dla niego problemem. Niska samoocena, brak pewności siebie, codzienny dyskomfort w kontaktach z rówieśnikami.

O ile w większości przypadków trądzik schodzi i nie pozostawia widocznych zmian, o tyle spora część osób pozostaje z bliznami, które wyglądają nieestetycznie i które dalej wpływają na życie człowieka, jego otwartość na ludzi, jego świadomość swojej osoby. Poprzez wykorzystanie naszego lasera, wszelkie zmiany potrądzikowe możemy bez problemu wyleczyć tak, aby pacjent mógł cieszyć się życiem, z pięknym wyglądem i nienaganną prezencją. Jakie jeszcze blizny usuwamy? Radzimy sobie z bliznami po stanach zapalnych czy też bliznach po ospie.

Jak powstają blizny

Blizna jest zmianą skórną, która pojawia się w miejscu, gdzie została przerwana jej ciągłość. Powstaje w wyniku uszkodzenia skóry właściwej. Blizna może wynikać z oparzenia, może być spowodowana przez zabieg chirurgiczny, może być skutkiem trądziku czy też ospy. Blizna tworzy się w trzech fazach. Pierwsza, to faza zapalna, określana inaczej wysiękową. Trwa ona zazwyczaj 48 – 72 godzin i w jej trakcie tworzy się strup. Jest on naturalną ochroną samej rany.

W drugiej fazie, fazie proliferacyjnej, która trwa od 10 – 15 dni, tworzą się nowe komórki, jak również i naczynia krwionośne. W tym czasie też następuje produkcja kolagenu i właśnie wtedy tworzy się blizna. I trzecia faza określana jest jako dojrzewanie blizny i ona trwa od 1 miesiąca, do nawet 2 lat. Skóra się powoli odbudowuje, a sama blizna pokrywa się nabłonkiem. Skóra, która uległa uszkodzeniu, staje się w tym czasie coraz mocniejsza.

recepcja2

Proderma - zaufaj profesjonalistom

Nasza klinika PRODERMA powstała po to, aby móc spełniać potrzeby, oczekiwania i wymagania swoich pacjentów. Robimy więc wszystko, co w naszej mocy, aby być tutaj dla Państwa i świadczyć najwyższą jakość naszych usług w zakresie dermatologii i medycyny estetycznej. Jeśli chodzi o laserowe usuwanie blizn w Poznaniu, bez wątpienia jesteśmy w tej kwestii jedną z wiodących firm, która jest w stanie zaoferować Państwu najwyższą jakość świadczonych usług.

Jesteśmy świadomi tego, jak ogromnym dla Państwa problemem są blizny, szczególnie w miejscach, które są widoczne. Zrobimy więc wszystko, co w naszej mocy, aby móc je trwałe usunąć i aby całkowicie mogli Państwo o nich zapomnieć. Wiadomym jest, iż wygląd dla większości z nas odgrywa niezwykle ważną rolę. Wszelkie zmiany, które wpływają na aspekt estetyczny, nie działają na naszą sferę fizyczną, ale i psychiczną korzystnie. Jeśli więc są na to możliwości, to jak najbardziej warto z nich właśnie skorzystać. Jeśli zaufają nam Państwo, my zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby jakość wykonanej usługi, jaką jest usuwanie blizn w Poznaniu, była zrobiona najlepiej, jak to możliwe. Nasza wiedza, kompetencje i odpowiednie kwalifikacje, a ponadto najlepszy sprzęt i indywidualne podejście do klienta sprawiają, że jesteśmy jedną z wiodących na rynku marek, pod której skrzydła jak najbardziej warto wejść.

Dlaczego nasza klinika PRODERMA? Co nas wyróżnia i sprawia, że warto na nas postawić?

  • najwyższa jakość usług
  • atrakcyjne ceny
  • krótkie terminy wizyt
  • profesjonalna opieka i wsparcie
  • praca na najwyższej jakości sprzętach
  • indywidualne podejście do pacjenta
  • szeroki wachlarz usług
  • skuteczne radzenie sobie ze wszelkimi zmianami
recepcja7

Zapraszamy na zabiegi

Umówienie się na wizytę, wcale nie musi oznaczać konieczności wykonania zabiegu. Zawsze bowiem przed jego wykonaniem, sztab naszych profesjonalistów przeprowadza wywiad kwalifikacyjny, odpowiada na wszelkie nurtujące klientów pytania i sugeruje proponowany sposób usunięcia zmiany. W każdym przypadku jest to oczywiście indywidualne, bowiem w zależności od rodzaju blizny i miejsca na ciele, możemy zaproponować Państwu określone rozwiązanie.

Z tego miejsca chcielibyśmy Państwa bardzo serdecznie zaprosić do wyboru naszej kliniki PRODERMA, która staje na wysokości zadania i od lat walczy o najlepszą renomę i taką jakość usług, która jest w stanie zadowolić absolutnie wszystkich klientów. Dla nas liczy się pacjent i to on w całej tej naszej pracy jest najważniejszy. Jeśli więc borykają się Państwo z jakimikolwiek bliznami, warto to z nami skonsultować tak, aby móc wybrać jak najlepsze z możliwych rozwiązanie. Dzisiejszy świat otwiera przed nami ogrom możliwości. Dlaczego by z nich nie skorzystać, jeśli wpływają one na naszą pewność siebie, na naszą samoocenę, na jakość naszego życia? Laserowe usuwanie blizn w Poznaniu stanowi usługę, z pomocą której można pozbyć się wszelkich zmian i niedoskonałości, na nowo ciesząc się pełnią życia.