Kurzajki i brodawki to niezwykle często pojawiająca się przypadłość, z którą boryka się spory odsetek osób. I choć istnieje wiele sposobów na ich pozbycie się, to jednak najbardziej skuteczną, nieinwazyjną i bezbolesną jest laserowe usuwanie kurzajek i brodawek, z wykorzystaniem najwyższej jakości lasera.

PRODERMA wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom, oferuje takie właśnie usługi w naszej klinice w Poznaniu. Świadczymy usługi laseroterapii, radząc sobie ze wszelkimi występującymi na ciele kurzajkami i brodawkami. Jeśli więc taki właśnie problem Państwa dotyczy, to jak najbardziej jesteśmy przekonani o tym, iż będziemy w stanie jemu właśnie zaradzić.

Kurzajki i brodawki - skąd się biorą

Kurzajki, inaczej brodawki ludzkie, są to zmiany skórne wywołane zakażeniem wirusem brodawczaka ludzkiego HPV. Objawiają się one zarówno zmianą na skórze, jak również bólem i dyskomfortem w okolicy ich występowania. Najczęściej występują one na stopach i na dłoniach. Kurzajki są zmianami wypukłymi, które znajdują się ponad powierzchnią naskórka. Początkowo są one czerwone, później stają się bledsze i coraz bardziej chropowate. I choć istnieje wiele domowych sposobów na ich zwalczanie, jak również i aptecznych preparatów, które miałyby się ich pozbyć, to jednak nic nie działa tak dogłębnie i tak skutecznie, jak właśnie laserowe usuwanie kurzajek w Poznaniu, które to oferowane jest przez naszą klinikę PRODERMA.

Wykorzystując najwyższej jakości sprzęt, jak również i ogrom zdobytej przez naszych specjalistów wiedzy, szybko, bezboleśnie i w pełni kompletnie, jesteśmy w stanie pozbyć się występującej na skórze zmiany. Brodawki to grudkowe zmiany skórne, które mają szeroką podstawę, nierówną i zrogowaciałą powierzchnię.

kurzajka

Kurzajki, o których wspomnieliśmy wyżej, to także brodawki, ale wirusowe. Wyróżnić możemy jednak i brodawki łojotokowe. Wszystkie z występujących zmian wymagają usunięcia i bez wątpienia laserowe usuwanie brodawek w Poznaniu, stanowi tutaj najlepszy z możliwych wyborów.

Laseroterapia - kiedy z niej skorzystać

Nie ma wątpliwości, iż laseroterapia to jak najbardziej skuteczna forma pozbycia się kurzajek, jaka dostępna jest na rynku. Wykorzystanie bowiem lasera frakcyjnego CO2, pozwala szybko i bezboleśnie pozbyć się tej właśnie zmiany. Daje ona natychmiastowy efekt i zapewnia pełne wyleczenie. Wiązka światła emitowana przez urządzenie niszczy wirus brodawczaka w 100%, bowiem zakażona tkanka w ten właśnie sposób wyparowuje.

Laserowe usuwanie brodawek i kurzajek, jest jak najbardziej wartą uwagi opcją dla każdego, kto chce bezboleśnie i szybko usunąć występujące zmiany na skórze. Z naszą pomocą, możemy zapewnić Państwu najwyższą jakość usług i pracę na najlepszej jakości sprzęcie, co sprawia, że problem, który dziś Państwo mają, już jutro może przestać istnieć.

Jak się przygotować do zabiegu

Tak naprawdę do zabiegu nie trzeba się w żaden sposób specjalnie przygotowywać. Tuż przed nim, nie powinno stosować się żadnych kremów czy balsamów, bowiem skóra musi być odpowiednio oczyszczona. Kilka minut w gabinecie i to wszystko, aby móc w pełni cieszyć się pięknym wyglądem, bez bólu, bez dyskomfortu i bez nieestetycznych zmian.

Jak wygląda zabieg

Sam zabieg nie jest inwazyjny i absolutnie nie ma się czego obawiać. Tak, jak wspomnieliśmy powyżej, wiązka światła emitowana z lasera CO2 niszczy wirus brodawczaka w całości. Taki zabieg trwa kilkanaście minut, a po samej kurzajce pozostaje niewielka rana. Czy będzie ona widoczna? Początkowo tak, jednak po krótkim czasie zamieni się w strupek, który po odpadnięciu zazwyczaj nie pozostawia śladu. Jeśli kurzajka jest duża, może pozostać niewielka na skórze blizna.

Jak długo trzeba czekać na efekty

Efekty widoczne są niemal od razu. Wszelkie domowe czy też apteczne sposoby w gruncie rzeczy nie zawsze okazują się być skuteczne. Jeśli działają, to tylko w początkowej fazie występowania kurzajki, ale rezultaty widoczne są po wielu próbach stosowania konkretnych preparatów. Jeśli w grę wchodzi laserowe usuwanie kurzajek i brodawek, oferowane przez naszą klinikę, to robimy wszystko, aby pozbyć się ,,wroga” od razu, za pierwszym razem.

recepcja2

Zgłoś się do Proderma

PRODERMA to miejsce stworzone po to, aby być dla swoich pacjentów i aby oferować im jak najwyższą jakość świadczonych usług. W naszych progach zasiadają najlepsi specjaliści z zakresu dermatologii, którzy wykorzystując wiedzę, doświadczenie, a także i możliwość pracy na najlepszym z dostępnych sprzętów, są w stanie poradzić sobie z każdym, najbardziej nawet wymagającym problemem. Laserowe usuwanie brodawek i kurzajek, to usługa, z której korzysta bardzo duży odsetek osób, bowiem problem ten jest często spotykany i z nim walczy spora część społeczeństwa.

Z racji, iż bardzo łatwo można się takim wirusem zarazić, potrafi rozprzestrzeniać się w zawrotnym tempie. Infekcja wirusowa w postaci kurzajki powinna być jak najszybciej wyleczona, bez względu na to, czy znajduje się ona na skórze dłoni, na stopach czy w innym miejscu i bez względu na to, czy powoduje ona ból czy też nie.

Zapraszamy

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania czy wątpliwości, zapraszamy bardzo serdecznie do kontaktu z naszą kliniką. Jesteśmy w pełni do Państwa dyspozycji i dołożymy wszelkich starań, aby móc zapewnić Państwu jak najlepszą opiekę. Laserowe usuwanie brodawek w Poznaniu i laserowe usuwanie kurzajek, to jak najbardziej skuteczny sposób na to, by właśnie takich zmian na skórze się pozbyć. Zespół naszych fachowców czuwa, aby być w pełni do Państwa dyspozycji i aby oferować takie rozwiązania, które przyniosą pożądane rezultaty. Zapraszamy serdecznie.

Mamy nadzieję, iż nasz wachlarz ofertowy, atrakcyjny cennik i indywidualne podejście do każdego z naszych pacjentów, pozwolą nam i w pełni sprostać Państwa potrzebom, oczekiwaniom i wymaganiom. My jesteśmy tutaj dla Państwa, a Państwo wspólnie możecie tworzyć nas, jako jedną z najlepszych klinik w Poznaniu.