Chirurgia laserowa to ogrom możliwości, jakie są w stanie poradzić sobie z usuwaniem zarówno złośliwych, jak również i niezłośliwych zmian skórnych. Jedne zmiany wymagają natychmiastowego usunięcia ze względów zdrowotnych, inne z kolei okazują się być kluczowe ze względów estetycznych. Nasza klinika PRODERMA, wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, oferuje Państwu zabiegi z zakresu chirurgii laserowej w Poznaniu, z wykorzystaniem najwyższej jakości sprzętu – lasera CO2, oraz takich działań, których celem jest pozbycie się wszelkich występujących na skórze zmian.

Chirurgia laserowa – laser CO2

Laser CO2 to innowacyjne rozwiązanie, które bez skutków ubocznych dla skóry, jest w stanie poradzić sobie z różnego rodzaju na niej zmianami, jakie wymagają usunięcia. Światło lasera CO2 jest absorbowane przez wodę, która znajduje się w komórkach. Poprzez odpowiednie działanie, energia świetlna zmienia się w energię cieplną, dzięki czemu następuje odparowanie tkanek. Takie działanie określane jest jako fototermoliza.

W chirurgii laserowej, wykorzystanie takiego właśnie lasera jest najlepszym z dostępnych na rynku rozwiązań, bowiem nie uszkadzając tkanek sąsiadujących, usuwają wszelkie zmiany, a ponadto zapewniają szybki i bezbolesny niemal proces gojenia się ran. Nie ma po zabiegu konieczności zakładania szwów, nie ma przeciwwskazań do jego wykonania.

chirurgia laserowa

Komu polecamy

Chirurgia laserowa w Poznaniu, którą możemy Państwu zaoferować, sprawdza się doskonale w wielu sytuacjach. Jest idealna na znamiona naskórkowe i na brodawki łojotokowe. Działa na kłykciny kończyste i na brodawki płciowe. Jest odpowiednią formą zabiegu na brodawki wirusowe, mięczaki zakaźne, na modzele, nagniotki i odciski, a także na wrastające paznokcie, na ziarniniaki naczyniowe czy gruczolaki potowe.

Laser CO2 sprawdzi się także przy włókniakach, kępkach żółtych, przy nowotworach skóry, przy grudkach perlistych czy też przy rogowaceniu posłonecznym. Przed wykonaniem zabiegu, przeprowadzamy z pacjentem dokładny wywiad, oglądamy występujące zmiany i określamy, czy taka forma zabiegu można w danych przypadkach być wykorzystana. Jesteśmy w pełni do dyspozycji naszych klientów i robimy wszystko, co w naszej mocy, aby móc zapewnić każdemu z odbiorców naszych usług, jak najlepsze z dostępnych rozwiązania.

recepcja6

Proderma - bezpieczeństwo i komfort podczas zabiegów

Wybór odpowiedniej kliniki ma bez wątpienia niezwykle duże znaczenie. W grę wchodzi bowiem zarówno aspekt wizualny, ale często również i zdrowie, a nawet i życie pacjentów. Nic więc dziwnego, iż każdy z nas stara się postawić na profesjonalistów, którzy będą w stanie zagwarantować nam najwyższą jakość świadczonych usług i pełne nasze zadowolenie. PRODERMA to bez wątpienia doskonała opcja absolutnie dla każdego. Jesteśmy kliniką, która skupia w swoich szeregach najlepszych specjalistów. Lata doświadczeń, ogrom zdobytej wiedzy, liczne szkolenia i kursy, a ponadto najwyższej jakości sprzęt, pozwoliły nam być dziś w tym miejscu, w którym jesteśmy.

Jeżeli w grę wchodzi chirurgia laserowa w Poznaniu, to bez wątpienia nasze usługi stanowią doskonały wybór dla każdego z Państwa. Z naszej strony jesteśmy w stanie zapewnić pełne bezpieczeństwo świadczonych usług, najwyższą ich jakość, jak również i komfort podczas wykonywanych zabiegów. Do każdego z naszych pacjentów podchodzimy w pełni indywidualnie i staramy się zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby czuł się tutaj dobrze.

Ponadto, stawiamy zawsze na pełne zadowolenie osób, które nas wybierają, bowiem wiemy doskonale, iż to właśnie dzięki nim tutaj jesteśmy i możemy robić to, co robimy. Bo zadowolony klient – to w pełni nasz sukces.

Zgłoś się już dziś

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania związane z chirurgią laserową w Poznaniu, oferowaną przez sztab naszych profesjonalistów, to z całą pewnością jesteśmy tutaj dla Państwa. Postaramy się odpowiedzieć na wszelkie nurtujące pytania i rozwiejemy wszystkie wątpliwości. Zapraszamy do umówienia terminu spotkania, na którym przeprowadzony zostanie wywiad, obejrzane zostaną wszelkie zmiany, a następnie zaproponowane zostanie konkretne leczenie. Z naszą pomocą absolutnie żadnych zmian, nie można się bać. Starannie, dokładnie i z wykorzystaniem lasera CO2, będziemy w stanie poradzić sobie z każdym, męczącym Państwa problemem, bez względu na to, czy ma on wymiar zdrowotny czy estetyczny.