Piękna, gładka, pozbawiona jakiegokolwiek owłosienia skóra jest marzeniem wielu kobiet, a często również i mężczyzn. Ciągłe używanie maszynki do golenia, wykorzystywanie wosków, kremów czy pasty cukrowej, jest niezwykle uciążliwe i męczące, a ponadto zabiera nam ogrom czasu. Chcąc więc wybrać rozwiązanie trwałe, takie, które pozwoli nam cieszyć się gładkim ciałem, bez ciągłej o to troski, z pewnością depilacja laserowa okaże się być w tej kwestii jak najbardziej doskonałym wyborem. Z roku na rok metoda ta cieszy się coraz większą popularnością i korzysta z niej coraz to większy odsetek osób, szczególnie kobiet. Wykorzystanie laserowej terapii sprawia, że problem z włosami na długi czas może zostać rozwiązany. 

Nasza klinika PRODERMA wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, wymaganiom i potrzebom, pragnie zaoferować najwyższej jakości usługę, jaką jest depilacja laserowa w Poznaniu. Wykorzystując niezawodny w tym zakresie sprzęt, jesteśmy w stanie poradzić sobie absolutnie z każdym owłosieniem, bez względu na wybraną partię ciała. W naszej klinice pracują najlepsi specjaliści w tym zakresie, który posiadając doskonałej klasy laser depilacyjny MeDioStar, będą w stanie wykonać zabiegi na najwyższym poziomie, z pełnym zadowoleniem absolutnie wszystkich klientów.

Laser depilacyjny MeDioStar – skuteczne usuwanie nadmiernego owłosienia

W depilacji laserowej, jak sama nazwa mówi, kluczowe znaczenie odgrywa właśnie sprzęt, którym taką pracę wykonuje. W naszych działaniach wykorzystujemy laser diodowy niemieckiej, znanej i cenionej na rynku marki Asclepion. Istotne w nim jest to, iż podczas jednego impulsu niszczy on włosy na powierzchni ponad 1 centymetra kwadratowego. Jeśli chodzi o samą częstość impulsów, która wpływa na szybkość depilacji, jest ona uzależniona od osób, które takim zabiegom decydują się poddać. Zawsze wszelkie parametry urządzenia dobierane są indywidualnie pod każdą osobę. Chcąc wymienić zalety wykorzystywanego w naszej pracy urządzenia, warto niewątpliwie zwrócić również i uwagę na system aktywnego chłodzenia skóry, który znacząco zwiększa komfort w trakcie samego zabiegu.

Zespół naszych specjalistów, staje zawsze na wysokości zadania, aby móc sprostać potrzebom i oczekiwaniom, najbardziej nawet wymagających klientów. Oferując więc depilację laserową w Poznaniu, zapewnia pracę na wysokim poziomie, z całkowitym zadowoleniem absolutnie każdego klienta. Czy można więc chcieć czegoś więcej?

mediostar laser

Jak to działa?

Samo działanie lasera jest niebywale skuteczne, ale należy przy tym pamiętać o kilku podstawowych kwestiach. Światło lasera działa na włosy, które znajdują się w aktywnej fazie wzrostu, określanej anagenem. Nie działa ono z kolei na włosy, które znajdują się w fazie spoczynkowej. Nie bez powodu więc depilacja laserowa wykonywana jest w serii kilku zabiegów, tak, aby móc poradzić sobie z wszelkimi włoskami, które właśnie są w tej fazie aktywnej. Jeśli chodzi o samo owłosienie, najlepsze efekty widoczne są u osób, które mają te włosy ciemne, bowiem na jasnych czy siwych, efekty są zdecydowanie mniej widoczne. Ilość barwnika, który znajduje się we włosach ma ogromne znaczenie dla skuteczności stosowanej depilacji laserowej.

gabinet

Jak się przygotować do zabiegu

Zanim zdecydują się Państwo poddać takiej formie zabiegu, niezbędna jest w pierwszej kolejności konsultacja. W trakcie jej trwania, specjalista oceni stan włosów, jak również rodzaj i typ skóry. Przeprowadzi on również szczegółowy wywiad. Dzięki zebranym informacjom, będzie on w stanie dobrać odpowiednią siłę światła, tak, aby w skuteczny sposób zadziałać na niszczenie cebulek włosów.

Kiedy już zostanie podjęta decyzja o samym zabiegu, należy pamiętać o odpowiednim się do niego przygotowaniu. Co jest więc ważne i istotne? Na pewno przez minimum dwa tygodnie przed, a następnie tydzień po, nie można korzystać z solarium czy wystawiać ciała na promienie słoneczne. Nie bez powodu więc zabieg ten jest tak popularny w okresie jesieni i zimy, kiedy tego słońca jest już zdecydowanie mniej.

Na pewno nie można stosować żadnych peelingów chemicznych, perfum, dezodorantów i innych substancji, które mogą dane miejsca na ciele podrażniać. Jeśli zaś chodzi o czas typowo przed zabiegiem i po zabiegu, nie można stosować aspiryny oraz innych leków przeciwzapalnych. Depilacja laserowa sprawia, że skóra przez 1 – 3 dni może być zaczerwieniona i opuchnięta, ale jest to etap przejściowy i absolutnie nie trzeba się o niego martwić. A czy po zabiegu mogą pojawić się skutki uboczne? W sporadycznych przypadkach istnieje możliwość wystąpienia blizn czy też rozwój infekcji skóry, jednak są to sytuacje, które przytrafiają się bardzo rzadko.

Zalecenia po zabiegu

Jeśli w grę wchodzą zalecenia po zabiegu depilacji laserowej w Poznaniu, która wykonywana jest pod okiem najlepszych specjalistów, należy stosować się do takich samych zasad, jak w przypadku przygotowania się do zabiegu, o czym wspomnieliśmy powyżej. Im lepiej zatroszczymy się o stan naszej skóry już po samej depilacji, tym z całą pewnością efekty będą lepsze, bez skutków ubocznych i z bardzo szybko widocznymi efektami.

Przeciwwskazania

Czy istnieją przeciwwskazania do wykonania takiego zabiegu? W jakich przypadkach nie możemy zakwalifikować danej osoby do przeprowadzenia depilacji laserowej? Takich zabiegów nie należy wykonywać w czasie ciąży, w przypadku występowania świeżej opalenizny, jak również i w sytuacjach, gdy naskórek jest podrażniony lub uszkodzony. A w przypadku jakich chorób niemożliwe jest wykonanie takiej depilacji? Dotyczy to takich stanów, jak na przykład: łuszczyca, cukrzyca, a także padaczka czy choroby pęcherzowe skóry i co istotne, wszelkie alergie skórne.

Podczas rozmowy ze specjalistą, należy wszelkie wątpliwości omówić na rozmowie wstępnej, tak, aby można było zdecydować, czy konkretne rozwiązanie jest dobre i czy faktycznie jest ono w stanie przynieść pożądane efekty, bez wystąpienia skutków ubocznych i uciążliwych dla skóry powikłań.

gładkie nogi
recepcja7

Proderma - dlaczego warto

PRODERMA to klinika, która istnieje na rynku od wielu lat. Ogrom zdobytego doświadczenia, lata pracy z klientem, ciągłe kształcenie się i zdobywanie wiedzy sprawiły, iż jest dziś jedną z wiodących na rynku poznańskich klinik, która jest w stanie zaoferować najwyższą jakość usług, w pełnym zakresie medycyny estetycznej i dermatologii. Jeśli w grę wchodzi depilacja laserowa w Poznaniu, to jak najbardziej tego typu zabiegi warto wykonać właśnie w tym miejscu.

Kluczowe znaczenie ma przede wszystkim sprzęt, który wykorzystywany jest do wykonywania zabiegu. Nasza klinika bazuje na urządzeniach z najwyższej półki, bowiem wie doskonale, iż tylko w ten sposób może świadczyć taką jakość usług, jaka jest w stanie zadowolić klientów. Dlaczego jeszcze warto wybrać to miejsce? Oprócz sprzętu i doświadczonej kadry pracowników, warto zwrócić uwagę na samo miejsce. Klinikę cechuje doskonały wygląd, nienaganny porządek i dbałość o najmniejsze detale i szczegóły. Nie można oczywiście zapomnieć również o indywidualnym podejściu do każdego zainteresowanego pacjenta, o atrakcyjnych cenach, krótkich terminach wizyt i pełnym profesjonalizmie, który sprawia, iż każdy pragnie pod skrzydłami tej kliniki zostać.

Jak długo utrzymują się efekty po depilacji laserowej?

Sama depilacja laserowa jest niezwykle skutecznym sposobem na uzyskanie niezwykle gładkiej skóry, bez konieczności ciągłego używania maszynki do golenia. Istotne jest jednak to, aby mieć świadomość, iż taki zabieg nie niszczy włosów na zawsze. Aby więc cieszyć się nieskazitelnie gładką skórą, trzeba takie zabiegi powtarzać. Jeśli chodzi o same efekty zabiegu, po pierwszej serii usunąć można od 10 do 25% owłosienia, po każdym kolejnym dążenia do uzyskania całkowicie gładkiej skóry.

Ilość zabiegów jest indywidualną sprawą każdej osoby. Jednym wystarczą zaledwie dwa zabiegi, inni z kolei muszą poddać się serii nawet sześciu zabiegów. To zawsze nasz specjalista ustala na bieżąco z konkretną osobą. A jak długo po zabiegach i całkowitym zakończeniu danej ilości sesji taki efekt gładkiej skóry może się utrzymywać? Tutaj również wszystko jest indywidualną sprawą każdego człowieka. Skóra może pozostać gładka od kilku miesięcy, do nawet kilku lat. Warto zaznaczyć przy tym, iż depilacja laserowa znacząco osłabia cebulki włosów, dzięki czemu te wyrastające na nowo, są zdecydowanie jaśniejsze, cienkie i rzadsze.

gładka skóra

Zapraszamy na zabiegi

Jesteśmy kliniką, która ceni sobie swoich klientów, bowiem doskonale wie, iż to dzięki nim, a więc dokładnie Państwu, jest w stanie istnieć na rynku, rozwijać się i budować swoją renomę. Zadowolony i usatysfakcjonowany klient, to absolutnie rzecz nadrzędna, aby móc w pełni działać, poszerzać swoją ofertę i zdobywać wciąż nowych klientów, zainteresowanych określonymi usługami. Jeśli w grę wchodzi depilacja laserowa w Poznaniu, jesteśmy przekonani o tym, iż tak fachowe podejście, taki profesjonalizm, a przy tym skuteczne działanie, będzie w stanie i Państwu zagwarantować pełne zadowolenie.

Z tego miejsca zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na zabiegi, mając nadzieję, iż to właśnie w tym miejscu i pod okiem najlepszych w tej branży specjalistów, będą mogli Państwo spełnić swoje marzenia o pięknej, gładkiej skórze. I bez względu na to, czy w grę wchodzi depilacja nóg, pach czy wargi, w każdym przypadku dobierając odpowiednie parametry, możemy wykonać usługę najlepiej, jak tylko to możliwe. Zachęcamy do umówienia się na wstępną rozmowę kwalifikacyjną, dzięki której otrzymają Państwo odpowiedzi na wszelkie nurtujące Państwa pytania, a jednocześnie zostanie zaproponowany Państwu na podstawie wywiadu i oceny stanu skóry oraz owłosienia, konkretny plan działania. Jesteśmy tutaj po to, aby zadowolić każdego, kto nam zaufa i odda w nasze ręce swoje ciało.