Magdalena Dembińska

Dr n. med.

Jestem absolwentem poznańskiej Akademii Medycznej. Ukończyłam wydział lekarski oraz oddział analityki medycznej. Doświadczenie z zakresu dermatologii zdobyłam pracując w poznańskiej Klinice Dermatologicznej. Ukoronowaniem mojej nauki było zdanie egzaminu specjalizacyjnego z zakresu dermatologii i wenerologii oraz obrona pracy doktorskiej z dziedziny mykologii lekarskiej. Moje zainteresowanie dermatologią estetyczną rozpoczęło się już w trakcie pracy w klinice. Uczestniczyłam i nadal uczestniczę w licznych kierunkowych kursach krajowych oraz zagranicznych z zakresu dermatologii estetycznej oraz medycyny przeciwstarzeniowej. W 1999 roku rozpoczęłam samodzielną pracę w gabinecie dermatologii estetycznej Proderma. Poza leczeniem dermatologicznym wykonuję zabiegi z zakresu dermatologii estetycznej o laserowej.
Moje szerokie doświadczenie i liczne szkolenia pozwoliło mi zostać lekarzem szkolącym z ramienia firmy Allergan i Skin Tech. Prowadzę szkolenia dla lekarzy z zakresu podawania kwasu hialuronowego i toksyny botulinowej oraz technik peelingów medycznych i mezoterapii.
Jestem czołonkiem Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych, Europejskiego Stowarzyszenia Medycyny Anti-Aging oraz Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego

Poza pracą staram się prowadzić aktywny tryb życia, grywam w tenisa ziemnego, jeżdżę na nartach. W wolnych chwilach zgłębiam tajniki języka hiszpańskiego oraz oddaję się swojej największej pasji – malarstwu.