Marta Hasse-Cieślińska

Dr n. med.

W roku 1999 ukończyłam z wyróżnieniem studia na wydziale lekarskim Akademii Medycznej w Poznaniu, a zaraz potem realizując swoje zainteresowania studia na kierunku kosmetologii Akademii Medycznej w Bydgoszczy. Od ukończenia studiów związana jestem z Katedrą i Kliniką Dermatologii Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, gdzie w 2006 roku uzyskałam tytuł doktora nauk medycznych. Jestem członkiem Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych, Europejskiego Stowarzyszenia Medycyny Anti-Aging, Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz Miedzynarodowego Towarzystwa Trichoskopii.
Dermatologia estetyczna jest moja pasją. Od wielu lat związana jestem z jedną z najstarszych poznańskich klinik dermatologii estetycznej i laserowej – z Prodermą. Zadowolenie pacjentów jest dla mnie najważniejsze, dlatego stale doskonalę swoje umiejętności. Biorę udział w najbardziej prestiżowych polskich i zagranicznych specjalistycznych warsztatach i szkoleniach. Jestem dermatologiem, mogę powiedzieć, że znam skórę od podszewki. Zajmuję się dermatologią estetyczną i pielęgnacyjną, przeprowadzam zabiegi przeciwstarzeniowe z zastosowaniem toksyny botulinowej, kwasu hialuronowego, a także peelingi chemiczne, mezoterapię i zabiegi laserowe. Bardzo interesuje mnie także ogólna kondycja skóry i jej pielęgnacja. Jestem praktykującym dermatologiem, zajmuję się leczeniem schorzeń skóry u dzieci i dorosłych w tym trądziku pospolitego i różowatego, a także leczeniem schorzeń paznokci i włosów.
Od lat prowadzę zajęcia ze studentami, obecnie wydziału lekarskiego i kierunku kosmetologii. Prowadzę także szkolenia z zakresu dermatologii, kosmetologii i pielęgnacji skóry między innymi dla kosmetologów i farmaceutów. W swoim dorobku mam współpracę z marką dermokosmetyczną Eucerin w charakterze eksperta marki. Jestem autorem wielu prac naukowych oraz współautorem kilku podręczników akademickich z zakresu dermatologii, kosmetologii i mikologii.